>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
218 dni 23 godzin 35 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1263
Linki: 59
gości: 11685555
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
Świętujemy 100 lecie Odzyskania Niepodległości

 W 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, 10 listopada cała społeczność szkolna uczestniczyła w Uroczystej Akademii. Scenariusz miał odniesienia do wielu wydarzeń historycznych.

Wydarzenie to rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego biorąc udział w akcji #RekorddlaNiepodległej. Uczniowie wyszli również na ulice miasta rozdając przechodniom patriotyczne pierniki w narodowych barwach.

Czytaj całość…
 
Sportowy koniec października

 Koniec października obfitował w zawody sportowe, w których z zaangażowaniem uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. W poniedziałek 22.10 rozegrane zostały Powiatowe Drużynowe Zawody Szachowe, w których zajęliśmy III miejsce. Już we wtorek 23.10 młodzież naszej szkoły (12 osób), wzięła udział w Wojewódzkich Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych w Tarnowie. W czwartek 25.10 w  Bieczu odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody w tenisie stołowym.

Czytaj całość…
 
Dzień Nauczyciela, Dzień Patrona szkoły. 2018

 16 października obchodziliśmy uroczyście Dzień naszego Patrona Jana Pawła II. W tym samym dniu świętowaliśmy również z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.

Tradycyjnie ten dzień jest dla dyrekcji szkoły okazją do wręczenia nagród i wyróżnień dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, a dla uczniów klas pierwszych okazją do uroczystego i symbolicznego ślubowania, po którym stają się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

Czytaj całość…
 
Dzień Turysty 2018

 9 października 2018 roku świętowaliśmy Dzień Turystyki.

Dzień Turystyki nie mógł minąć bez turystycznych atrakcji - a tych było sporo! Oprócz spotkań z zaproszonymi gośćmi odbył się turystyczny pokaz tańca i turniej siatkówki. Rozstrzygnięte zostały także konkursy: fotograficzny i wiedzy turystycznej. Mogliśmy oglądać pokaz turystycznej mody, a na koniec zasmakować MOCno regionalnej i przepysznej kuchni. 

Czytaj całość…
 
Kolejny worek medali na zawodach lekkoatletycznych

 5 października reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadpodstawowych, które odbyły się na stadionie w Bobowej. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny byli najliczniejszą reprezentacją i wystartowali we wszystkich konkurencjach biegowych i technicznych.

Nasi zawodnicy odnieśli olbrzymi sukces zdobywając aż 16 medali, tym samym poprawiając ubiegłoroczny rekord.

Czytaj całość…
 
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 2018

 We wtorek 2 października rozpoczęliśmy rywalizację w ramach cyklu imprez Szkolnego Związku Sportowego. Pierwszymi zawodami były Powiatowe  Sztafetowe Biegi  Przełajowe, które odbyły się na obiektach OSiR w Gorlicach.

Nasza szkoła zgłosiła drużynę  zarówno dziewcząt jak i chłopców. W strugach deszczu i przy bardzo niskiej temperaturze, zawodnicy przystąpili do rywalizacji  zajmując kolejno;  II miejsce dziewczęta (awans na zawody wojewódzkie) oraz III miejsce chłopcy.

Czytaj całość…
 
Ekonomiczny Dzień Turystyki

 27 września w Międzynarodowym Dniu Turystyki odbyliśmy niezwykłą przyrodniczą podróż do Krempnej.

W Ośrodku Edukacyjnym i Muzeum im. Jana Szafrańskiego poznaliśmy charakterystyczne dla tych terenów przykłady flory i fauny zaprezentowane w formie ciekawych dioram, mogliśmy poznać zwyczaje zwierząt i poznać te, które spotykane są w naturalnym środowisku bardzo rzadko.

Czytaj całość…
 
Ruszyły zajęcia z Zawodowej Chmury Edukacyjnej
 Zawodowa Chmura Edukacyjna, to zadanie realizowane w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II". W naszej szkole komponent zawodowy Małopolskiej Chmury Edukacyjnej realizowany jest w 2 obszarach tematycznych (język angielski zawodowy i turystyka).
Czytaj całość…
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018-19

 3 września oficjalnie i uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019.

Klasy pierwsze poznały swoich wychowawców i zwiedziły mury szkoły. Dla wszystkich pozostałych uczniów była to okazja do pożegnania odchodzącej na emeryturę Pani Dyrektor Grażyny Pabis-Mazur.

W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele rodziców i lokalnych władz.

Czytaj całość…
 
Zmiany, zmiany, zmiany - Pani Dyrektor na emeryturze

 To już potwierdzone. Pani dyrektor Grażyna Pabis-Mazur z końcem roku szkolnego 2017/2018 odchodzi na emeryturę po 40 latach pracy.

W ostatnich dniach odbyło się kilka oficjalnych spotkań, podczas których dziękowano Pani Dyrektor za dotychczasową pracę, zaangażowanie, aktywność i oddanie sprawom szkoły i lokalnego środowiska.

Czytaj całość…
 
Szkoła Policealna w ZSE - rekrutacja 2018

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
prowadzi  rekrutację do

Policealnej Szkoły nr 4 w Gorlicach

w zawodach :

  • TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ
    (kształcenie w formie zaocznej bezpłatne - 4 semestry)
  • TECHNIK RACHUNKOWOŚCI
    (kształcenie w formie zaocznej bezpłatne - 4 semestry)

   

Czytaj całość…
 
Zakończenie roku szkolnego 2017/18


Uroczyście kończymy rok szkolny 2017/2018.

Gratulujemy wszystkim uczniom kończącym kolejny rok edukacji.

Życzymy udanych, bezpiecznych i niezapomnianych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.

Czytaj całość…
 
Zakończenie zajęć z j.angielskiego w Chmurze

 20.06.2018 na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbyły się ostatnie już zajęcia MCHE z j. angielskiego zawodowego w tym roku. Były to zajęcia podsumowujące cały projekt wraz z ogłoszeniem zwycięzców i rozdaniem nagród.

Cały projekt  oparty był na grze edukacyjnej „My dream company" której celem było przygotowanie uczniów do przyszłej pracy zawodowej w firmie zagranicznej.

Czytaj całość…
 
Innowacyjny program "Moje finanse"

 W roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole w klasach pierwszych i drugich realizowany był Program Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Moje finanse w ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości, przedmiotów ekonomicznych, a także na zajęciach pozalekcyjnych.

Czytaj całość…
 
Siatkarki plażowe piąte w województwie

 Początkiem czerwca reprezentacja  naszej szkoły wzięła udział w zawodach rejonowych w siatkówce plażowej dziewcząt. Zostały one przeprowadzone systemem „każdy z każdym" i po emocjonujących meczach nasze zawodniczki uplasowały się na III miejscu, tym samym awansując do  dalszych rozgrywek.

Finał Województwa Małopolskiego rozegrany został 13 czerwca  na boiskach gorlickiego OSiR'u, systemem brazylijskim.

Czytaj całość…
 
Dzień Sportu Szkolnego 2018 plus pokaz mody

 30 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Sportu Szkolnego. Tradycyjnie uczniowie walczyli o puchar przechodni Dyrektora Szkoły, dziewczęta w turnieju siatkówki, natomiast chłopcy piłki nożnej.

Można było również zjeść grillowaną kiełbaskę, oraz obejrzeć na szkolnej świetlicy krótki event dotyczący dresscodu egzaminacyjnego i makijażu połączony z pokazem mody.

Czytaj całość…
 
Tytuł Mistrzyń Powiatu w Siatkówce Plażowej obroniony

 23 maja rozegrano turniej Siatkówki Plażowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gorlickiego.

Po bardzo długim i obfitującym w niespodzianki turnieju, nasze dziewczęta po raz kolejny wywalczyły tytuł Mistrzyń Powiatu Gorlickiego (Natalia Masztafiak, Magdalena Data), natomiast drużyna w składzie: Paulina Kosiba i Monika Kosiba  zdobyły brązowy medal.

Czytaj całość…
 
Tak się bawi SPEDYTOR

 Z okazji przypadającego na dzień 23 maja DNIA SPEDYTORA uczniowie tego kierunku spędzili ten dzień wyjątkowo aktywnie i przebojowo.

Rozpoczęliśmy turniejem spedycyjnym Kocham Cie Spedycjo:) Spedytorzy rywalizowali w konkurencjach rodem z telewizyjnego show. Obejrzeliśmy skecz szkolnego kabaretu. Były odwiedziny gości z firmy Polskie Piekarnie, którzy opowiedzieli o pracy dostawcy, kierowcy i organizatora przewozów. Zakończyliśmy międzyklasowym turniejem siatkarskim.

Czytaj całość…
 
Maturzyści 2018 pożegnani

 27 kwietnia uczniowie klas maturalnych zakończyli oficjalnie naukę w szkole.

Odbyło się uroczyste pożegnanie zorganizowane przez uczniów młodszych klas, połączone z wręczeniem świadectw ukończenia szkoły oraz nagród i upominków.

Czytaj całość…
 
Sukces Happy Band

 24.04.18 zespól Happy Band wziął udział w VII Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym im. Wincentego Pola. Zespół wykonał autorską piosenkę zatytułowaną "Gorlicki song" za którą zdobył I miejsce w kategorii piosenka poetycka o Beskidzie niskim i Pogórzu.

Finał konkursu odbył się w Ośrodku Konferencyjno - Wystawienniczym "Kasztel" w Szymbarku.

Czytaj całość…
 
Targi e-handlu w Krakowie

 25.04.2018r. uczniowie klas II TH i I HHO wzięli udział pod opieką mgr Marii Bednarz i mgr. Waldemara Skwarczewskiego w wycieczce do Krakowa na Targi EHandlu.

Celem imprezy była prezentacja dostępnych rozwiązań z zakresu handlu elektronicznego oraz szerzenia wiedzy w tym zakresie. Formuła targowa połączona była także z cyklem wykładów edukacyjnych traktujących o różnych aspektach rynku e-commerce (ponad 20 wystąpień w 4 blokach tematycznych).

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.